Ada Masalı'nda mutlu son! Haziran ve Poyraz evlendi!

Star TV'de ekrana gelen 'Ada Masalı' adlı dizide Haziran ve Poyraz karakterlerini canlandıran Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz'un gerçek hayatta da birliktelik yaşadığı ortaya çıkmıştı. İkilinin dizideki düğün fotoğrafları sosyal medyayı salladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Hem dizide hem de gerçek hayatta birliktelik yaşayan Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan'ın düğün fotoğrafları sosyal medyada hızla yayıldı.

Gerçek kısa sürede ortaya çıktı

Düğün fotoğraflarının Ada Masalı adlı dizinin final bölümü için çekildiği ortaya çıktı.

Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ile Alp Navruz’un yer aldığı Ada Masalı, final bölümüyle 11 Aralık Cumartesi Star’da ekrana gelecek.

Ada Masalı'nın finalinde ne olacak?

Ada Masalı’nın final bölümünde Haziran ile Poyraz’ın evlenme kararı artık hayata geçmek üzeredir. Karşılarına çıkan tüm engellere rağmen birbirlerinden vazgeçmeyen ikilinin evlenmeden önce aşmaları gereken son bir sorun kalmıştır. Haziran ile Poyraz’ın İstanbul’a taşınacakları haberi Kırlangıç Adası’nda hızla yayılırken Sadık ablası Suzan’la başa çıkmanın yolunu bulur.

Hasan’ın babası olduğunu öğrenen Nehir herkesten kendini uzaklaştırırken yıllar sonra babasıyla karşılaşması genç kızın hayatını tamamen değiştirecektir. Selma kızı için endişelenmeye devam ederken Fatih Hasan’la yüzleşir. Alper ve Melisa’nın hayatında ise yepyeni bir dönem başlayacaktır.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN