Bestemsu Özdemir ile Serkan Mehmet Durdu aşkı belgelendi

Bestemsu Özdemir, önceki gün yeni aşkı Serkan Mehmet Durdu ile birlikte görüntülendi. Ünlü oyuncu, özel hayatıyla alakalı, 'İlişkimiz yaklaşık iki, üç ay önce başladı. Sanırım bu sefer aradığım aşkı buldum' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Oyuncu Bestemsu Özdemir, geçtiğimiz ay mobilya üreticisi yeni sevgilisi Serkan Mehmet Durdu ile birlikte Yeniköy'de objektiflere yansımıştı. Bir balık restoranında vakit geçiren çift, birlikte fotoğraf vermemek için hızlıca mekanı terk etmişti.

Aşıklar ilk kez yan yana

Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Aşıklar, bu kez basın mensuplarının karşısına birlikte çıktı. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikiliden Özdemir, "İlişkimiz yaklaşık iki, üç ay önce başladı." dedi.

"Aradığım aşkı buldum"

Daha önce, "Aşktan yana yüzüm gülmüyor." açıklamasını yapan Bestemsu Özdemir, "Sanırım bu sefer aradığım aşkı buldum. Şans bu sefer benden yana gibi oldu." şeklinde konuştu.

Daha fazla soru kabul etmeyen çift, ardından kendilerini bekleyen otomobillerine binip, "İyi akşamlar." dedi.

Bestemsu Özdemir ile Serkan Mehmet Durdu aşkı belgelendi

"İlişki konusunda mutlu olamıyorum"

29 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz ay muhabirlerin "Özel hayatınız nasıl gidiyor?" sorusuna, "Gitmiyor." yanıtını vermişti. Bestemsu Özdemir, ardından, "En çok dert yakındığım konu benimle alakalı olmaması... Ne yazık ki ilişki konusunda mutlu olamıyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Kriterlerini açıkladı

Özdemir, ayrıca, Hülya Avşar'ın "Instagram'ı olan bir sevgili istemem. Sosyal medyada vakit geçiren erkekler bana göre değil." şeklindeki açıklamalarının hatırlatılmasından sonra şunları söylemişti:

"Bence Hülya Avşar son derece haklı. Sürekli fotoğraf çekilip, koyan erkek bana itici geliyor. Benim ilişkideki kriterim 'adam' olsun, 'insan' olsun..."

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN