Birkan Sokullu ile Eda Gürkaynak evleniyor mu?

TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın Han'ı oyuncu Birkan Sokullu, önceki akşam sevgilisi Eda Gürkaynak'la Arnavutköy'de bir araya geldi. İzinli günlerini birlikte geçiren çifte sonrasında arkadaşları da dahil oldu. Art arda oturdukları mekandan ayrılan ikili, basın mensuplarıyla konuşarak kendilerine yönelten soruları yanıtladı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Birkan Sokullu ile Eda Gürkaynak evleniyor mu?
TRT 1'in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı'nın Han'ı oyuncu Birkan Sokullu, önceki akşam sevgilisi Eda Gürkaynak'la Arnavutköy'de bir araya geldi. İzinli günlerini birlikte geçiren çifte sonrasında arkadaşları da dahil oldu. Art arda oturdukları mekandan ayrılan ikili, basın mensuplarıyla konuşarak kendilerine yönelten soruları yanıtladı.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Sevgilisi Birkan Sokullu ve arkadaşlarıyla birlikte vakit geçirdiği mekandan erken ayrılmasıyla alakalı konuşan Eda Gürkaynak, "Benim yeni bir projem var, ikinci el bir pazar yeri yatırım sürecindeyim, o yüzden yoğunum. Birkan'ın da setinden zaman buldukça birlikte zaman geçiriyoruz" dedi.

Milliyet’ten Umut Ünver’in haberine göre, Sokullu'ya diziden arta kalan zamanlarda uyum sağlamaya çalışıyorum diyen Gürkaynak, "Birkan'ın işine saygı duyup destekliyorum, o da bana saygı duyup destekliyor. İşler iyi gittiği sürece hiçbir problem yok" şeklinde konuştu.

"Bana hiç zor gelmiyor"

Gürkaynak, "Oyunculuk yapan birisiyle ilişki yaşamak zor mu?" sorusuna ise, "Birkan'la olmak bana hiç zor gelmiyor açıkçası. Oyuncu olması da sorun değil, ben onun o kreatif tarafını da seviyorum, dünyasını seviyorum, çok da besleniyorum. O yüzden herhangi bir sorun yaşamıyoruz" diye cevapladı.

Sevgilisinin setini ara sıra ziyaret ettiğini söyleyen Eda Gürkaynak, "Pandemi sürecinden dolayı set ziyaretleri çok kısıtlandı, birde onlar çok hızlı bir şekilde çekiyorlar. Çok hızlı bir şekilde dönüyor orada süreç, işine müdahale etmemek adına çok fazla ziyaret etmiyorum. Set çıkışı oyuncu arkadaşlarıyla görüşüyoruz, eğleniyoruz" ifadelerini kullandı.

Sokullu'yu ailesiyle bir araya getirdiği hatırlatılan Gürkaynak, "Gayet iyi giden bir ilişkimiz var, hiçbir şey için acele etmiyoruz. Birbirimizi yükselttiğimiz çok elverişli olduğumuz bir dönemdeyiz" diye konuştu.

"Ailem birkan'ı çok seviyor"

İlişkilerinin resmiyete dökülmesi için bir beklentisinin olmadığını söyleyen Gürkaynak, "Bu işler hayırlısı, her şey iyi gidiyor. Mutluyum. Acelemiz yok. Benim ailem çok samimidir ve çok seviyorlar Birkan'ı. İlk günden beri tanıyorlar, gayet de iyi anlaşıyorlar. Ben çok severim böyle ailecek güzel zaman geçirmeyi" dedi.

İlişkilerinde sorun yaşamadıklarını söyleyen Eda Gürkaynak, "Her ilişki de sorunlar vardır ama biz gerçekten muhabbet etmeyi seven sorunlar üzerine durup daha yapıcı olan iki karakteriz. O yüzden böyle aklıma gelen sorunlu bir zamanımız olmadı" şeklinde konuştu.

Birkan Sokullu'nun verdiği bir röportajda kendisiyle alakalı övgü dolu sözler sarf ettiği Gürkaynak'a sorulunca, "Bir dergiye röportaj verdim, yarın çıkıyor. Ben de aynı şekilde ondan bahsettim övgü dolu sözlerle, iade ettim o sözleri diyebilirim" ifadelerini kullandı.

"Birkan sınırlarını bilen bir insan"

Sokullu'nun gece gezmesinden rahatsız olmadığını söyleyen Gürkaynak, "Birkan'ın arkadaşlarıyla beraber olması beni hiç rahatsız etmiyor, Birkan çok saygı duyan ve sınırlarını çok iyi bilen bir insan" dedi.

Sevgilisinin arkasından mekandan ayrılan Birkan Sokullu ise, "Eda'nın biraz işi vardı erken gitti. Bugün tatil, arkadaşlarımızla bir araya geldik" diye konuştu. 'Masumlar Apartmanı' ile ilgili de konuşan oyuncu, dizinin iyi gittiğini söyleyen oyuncu, "Aramıza Aslıhan Gürbüz katıldı, o da bize güç kattı" açıklamasını yaptı.           

Sokullu, ilişkisi hakkında ise "Güzel giden bir ilişkimiz var, her şey çok yolunda çok mutluyuz" şeklinde konuştu. Sevgilisinin ailesiyle bir araya gelmesinin ardından, "Aileye girdi, evlilik yakında" iddialarına da cevap veren oyuncu, "Aileye girmek falan tuhaf, o aileye girmek değil, tanışıklık. O da benim ailemi tanıyor, bu çok güzel bir şey. Mutluluğumuzu kendi çevremizle paylaşmaya çalışıyoruz. Sinerjimiz çok yüksek, umarım böyle devam eder" ifadelerini kullandı.

"Karar verirsek uygulamaktan kaçınmayız"

Evliliğe sıcak baktığını söyleyen 36 yaşındaki Birkan Sokullu, "Evlilikle alakalı herhangi bir negatif yargım yok. Bir gün böyle bir şeye karar verirsek, bunu uygulamaktan kaçınmayız" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN