Cristiano Ronaldo-Georgina Rodriguez çifti ikiz bebek bekliyor

Manchester United'ın yıldızı Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez çifti, ikiz bebekleri olacaklarını duyurdu. Sosyal medyadan Rodriguez ile birlikte ultrason görüntülerini paylaşan Portekizli futbolcu, 'İkiz Bebek beklediğimizi açıklamaktan mutluluk duyuyoruz' ifadelerini kullandı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Cristiano Ronaldo-Georgina Rodriguez çifti ikiz bebek bekliyor
Manchester United'ın yıldızı Cristiano Ronaldo ve Georgina Rodriguez çifti, ikiz bebekleri olacaklarını duyurdu. Sosyal medyadan Rodriguez ile birlikte ultrason görüntülerini paylaşan Portekizli futbolcu, ‘İkiz Bebek beklediğimizi açıklamaktan mutluluk duyuyoruz’ ifadelerini kullandı.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, 6. kez baba olmaya hazırlanıyor.

Birisi şu anda sevgilisi olan Georgina Rodriguez'den; ikisi taşıyıcı anneden (ikiz) ve biri de önceki ilişkilerinden olmak üzere 4 çocuğu bulunan Portekizli yıldız, yeniden ikiz babası olacak.

"Sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz"

Cristiano Ronaldo, sevgilisi Georgina Rodriguez ile ultrason fotoğrafının bulunduğu paylaşımında, "İkiz Bebek beklediğimizi açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. Kalbimiz sevgiyle dolu, sizinle tanışmak için sabırsızlanıyoruz" ifadelerini kullandı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN