Danilo Zanna, Tuğçe Demirbilek ile boşanma süreci hakkında açıklama yaptı

Eşi Tuğçe Demirbilek Zanna'ya çekişmeli boşanma davası açan Danilo Zanna, avukatı Altın Mimir aracılığıyla boşanma sürecine yönelik basın açıklaması yaptı. Açıklamada, Danilo Zanna'yı yıpratmaya yönelik haberlerle algı operasyonu yapıldığı öne sürüldü.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Evliliklerini bitirme kararı aldıkları belirtilen açıklamada avukat Altın Mimir, 25 Kasım’da Danilo Zanna adına çekişmeli boşanma davası açtığını belirtti.

Sözcü’de yer alan habere göre, taraflar arasındaki boşanma davasında gizlilik ve basın yasağı kararı olduğunun yer aldığı açıklamada buna rağmen Tuğçe Demirbilek’in Danilo Zanna hakkında gerçek dışı, kamuoyunu yanlış yönlendirmeye yönelik haksız ve hukuka aykırı yayınlarla bir algı operasyonu yaptığı ileri sürüldü.

“Kişilik haklarına saldırılıyor”

Boşanma davasına yönelik haberlerin gerçek dışı olduğunun savunulduğu açıklamada, “Söz konusu haberlerin tamamı doğrudan müvekkilimizin aile mahremiyeti başta olmak üzere, kişilik haklarına ve itibarına yönelik saldırı mahiyetindedir” dendi.

“Çocuğunu gözümden sakınıyor”

Danilo Zanna’nın çocuğunu gözünden sakınıldığının belirtildiği açıklamada, “Taraflar arasında yaşanmakta olan işbu süreçte en önemli hususun küçük çocuğun psikolojisi ve küçüğün ruhunun ileride telafisi imkansız zararlardan korunması olduğu unutulmamalıdır” denilerek hassasiyet gösterilmesi istendi.

Açıklamada, “Tüm basın mensupları ile kamuoyundan tarafların bu sürecine, müşterek çocuğun varlığı da göz önüne alınarak, hassasiyet göstermesini, mahkeme kararına saygılı davranılmasını ve gerçek dışı haberlere itibar edilmemesini önemle rica ederiz” denildi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN