Deniz Akkaya ve Sevda Giray mahkemelik oldu

Ünlü manken Deniz Akkaya, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programda ünlü iş kadını ve fenomen Selin Ciğerci'ye yaptığı cinsiyet ayrımcılığı eleştirileriyle trans bireyleri ayağa kaldırmıştı.

PAYLAŞ
Deniz Akkaya ve Sevda Giray mahkemelik oldu
Ünlü manken Deniz Akkaya, Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz isimli programda ünlü iş kadını ve fenomen Selin Ciğerci’ye yaptığı cinsiyet ayrımcılığı eleştirileriyle trans bireyleri ayağa kaldırmıştı.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Deniz Akkaya, cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci’ye “Sen kadın değilsin, sen hep erkek kalacaksın” gibi ve eski erkek ismi ile canlı yayında hitap ediyordu.

Sivri açıklamaları ile dikkatleri çekmek için konuşma yapan Deniz Akkaya’ya ünlü şarkıcı Sevda Giray’dan ağır eleştiri geldi.

Birçok şarkısı ile uzun süredir sektörde adını duyuran transseksüel sanatçı Sevda Giray, son olarak YouTube programında yaptığı magazin yorumları ile dikkatlerden kaçmıyor. Sevda Giray, Deniz Akkaya’yı cinsiyet ayrımcılığı yaptığı için eleştiriyor ve kendi geçmişinin çok güzel olmadığını dile getiriyordu.

Aynı şekilde yayına katılan Mehmet Ali Erbil, Deniz Akkaya için “Senin geçmişin hiç aydınlık değil bunu bütün Türkiye biliyor” açıklamalarını yapmıştı.

Deniz Akkaya, şarkıcı Sevda Giray’ı mahkemeye verdi. İstanbul 2. Aile Mahkemesi tarafından görülecek olan davanın sonucunu merakla bekleniyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN