Golden Palm Awards ödüllerine Ebru Yaşar damgası

Ünlü sanatçı Ebru Yaşar, bu yıl 7'ncisi düzenlenen Golden Palm Awards (Altın Palmiye Ödülleri) Ödülleri Töreni'nde çifte ödüle layık görüldü. Raffles Otel'de gerçekleşen gecede Ebru Yaşar, 'Yılın Kadın Fantezi Müzik Sanatçısı' ve 'Yılın Albümü' dallarında ödüllerin sahibi oldu. 

PAYLAŞ
Golden Palm Awards ödüllerine Ebru Yaşar damgası
Ünlü sanatçı Ebru Yaşar, bu yıl 7’ncisi düzenlenen Golden Palm Awards (Altın Palmiye Ödülleri) Ödülleri Töreni’nde çifte ödüle layık görüldü. Raffles Otel’de gerçekleşen gecede Ebru Yaşar, ‘Yılın Kadın Fantezi Müzik Sanatçısı’ ve ‘Yılın Albümü’ dallarında ödüllerin sahibi oldu. 
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Ödül töreni öncesi gazetecilerin sorularını yanıtlayan Ebru Yaşar, “Sağ olsunlar layık görmüşler. Çok güzel bir albüm yaptık. Bunların karşılığını görüyoruz. Ne mutlu bana” dedi. 

Ebru Yaşar, aldığı tüm ödül ve plaketler için özel bir ev yaptırdığını açıklarken, “O kadar çok plaket ve ödül var ki evde onları koyacak yerim yoktu. Sırf onları yerleştirmek için ev yatırımı yaptım. Ebru Yaşar evi hazırlıyorum. İçinde bazı sahne kıyafetlerim, plaketlerim, ve ödüllerimin özel vitrinlerde olduğu bir ev hazırlıyorum kendime. Hem anılarımı saklamak istiyorum. Hemde bizlere verilen ödüller ve plaketler sandıkta olmasın. O yüzden bir ev yani daire yaptırdım. Hatıra evi diyelim. Böyle bir formül buldum bakalım “dedi.

Ebru Yaşar

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN