Gülşen ile Ozan Çolakoğlu, Londra'ya mı yerleşiyor? İddialara yanıt geldi!

Gülşen, eşi Ozan Çolakoğlu'nun İstanbul'daki stüdyosunda bulunan ekipmanlarını sattığı ve tamamen Londra'ya yerleşeceği yönündeki haberlere yanıt verdi. İddiaları kesin bir dille yalanlayan ünlü şarkıcı, 'Öyle bir şey yok' açıklamasını yaptı.

PAYLAŞ
Gülşen ile Ozan Çolakoğlu, Londra'ya mı yerleşiyor? İddialara yanıt geldi!
Gülşen, eşi Ozan Çolakoğlu'nun İstanbul'daki stüdyosunda bulunan ekipmanlarını sattığı ve tamamen Londra'ya yerleşeceği yönündeki haberlere yanıt verdi. İddiaları kesin bir dille yalanlayan ünlü şarkıcı, ‘Öyle bir şey yok’ açıklamasını yaptı.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Popçu Gülşen, önceki gün Bebek'te aracıyla seyir halindeyken görüntülendi.

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre, keyifli halleriyle dikkat çeken Gülşen, sıkışan trafikte durmak zorunda kalınca muhabirlere, "Size biraz spor yaptırayım..." diyerek, gülümsedi.

O iddiaları yalanladı

Gazetecilerle sohbet eden ünlü şarkıcı, muhabirlerin, "Eşiniz Ozan Çolakoğlu'nun İstanbul'daki stüdyosunda bulunan ekipmanlarını sattığı ve tamamen Londra'ya yerleşeceği yönünde haberler çıktı. Neler söyleyeceksiniz?" sorusuna yanıt verdi.

O iddiaları yalanlayan Gülşen, "Öyle bir şey yok." açıklamasını yaptı.

"Sadece kendim karar verebilirim"

Öte yandan Gülşen, geçtiğimiz aylarda bir konserinde giydiği transparan sahne kıyafetiyle magazin gündemine oturmuştu. Ünlü popçu, gelen eleştirilere yanıt vererek, "Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim." demişti.

Yanlışlıkla silinmiş!

Gülşen, iki gün önce ise Ankara'daki bir mekanda sahne almıştı. 45 yaşındaki popçu, göbeğini açıkta bırakan siyah elbisesi ve fit vücüduyla dikkatleri üzerine çekmişti. İddialı tercihiyle yine çok konuşulan Gülşen'in, kısa bir süre sonra paylaşımını sildiği görülmüştü. Ardından fotoğraflarını tekrar Instagram hesabından yayınlayan şarkıcı, "Yanlışlıkla silinmiş." açıklamasını yapmıştı.

"Ne giydiğime sadece kendim karar verebilirim"

Ozan Çolakoğlu ile evliliğinden Azur Benan adında bir oğlu olan Gülşen, kıyafetleriyle ilgili kendisine gelen eleştirilere de yanıt vermişti.

Ünlü şarkıcı, "Son konserimde, dilediğimi giyme özgürlüğümü kullanarak seçtiğim kıyafet, birçok farklı ama en mühimi özgürlük alanına, tercihlere olan saygı sınırlarını aşan türden yorumları duymama sebep oldu. Sizler için çok küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum. Ne giydiğime, ne düşündüğüme, nasıl yaşamak ve var olmak istediğime sadece ama sadece kendim karar verebilirim. Tıpkı sizlerin de hayatlarında olduğu ya da olması gerektiği gibi... Bir toplumu oluşturan bütün parçaların, her görüşten, her inançtan olan tüm insanların, birbirlerine zarar vermeden, dilediği şekilde bir arada barış içinde yaşamasıdır bütün hikaye..." demişti.

Ayrıca Gülşen, "Bugün toplum olarak geldiğimiz noktada bunu hatırlatmak durumunda kalmış olmak inanılmaz iç acıtıcı ama ben bilhassa, bana kalbi ve aklıyla eşlik edenlere, umut diyenlere, nefes kabul edenlere sımsıkı sarılıyorum ve teşekkür ediyorum. Öyle hayat doluyuz ki; yok ettiklerini düşündükçe kök salıyoruz." ifadelerini kullanmıştı.

"Ne yapacağımıza karar verecek yaştayız"

Gülşen, iki yıl önce de bikini üstüne giydiği parıltılı elbisesiyle gündem olmuştu. O dönem konuyla ilgili açıklama yapan Gülşen, "Özgür bir birey olarak ne giyeceğime ben karar veririm. Gündemimizde kadınların ve erkeklerin yaşadığı ciddi şiddet olayları varken, iki tarafı da birbirinden üstün gösterecek durumların olmaması gerekiyor. Ben de Ozan da bir bireyiz… Ne yapacağımıza karar verecek yaşta ve zekadayız. Özgürlükleri kısıtlayacak her şeyin karşısında olmalıyız." demişti.

Gülşen, 2016 yılında aranjör Ozan Çolakoğlu ile Barcelona'da evlenmişti. Çiftin, Azur Benan (4) adında bir oğulları bulunuyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN