Hasan Can Kaya, Caner Cindoruk'u köşeye fena sıkıştırdı! 'Sevgilin mi? Arkada öpüşüyordunuz!'

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Volkan karakteriyle büyük beğeni toplayan Caner Cindoruk, Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar'a konuk oldu. Cindoruk, Hasancan Kaya'nın 'Sevgilin mi? Eee, arkada öpüşüyordunuz' sorusuna verdiği tepki salonu kahkahaya boğdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen platformunda yayınlanan ve izlenme rekorları kıran Hasan Can Kaya'nın sunduğu ‘Konuşanlar’ programına Sadakatsiz dizisinin yıldızı Caner Cindoruk konuk oldu.

Hasan Can Kaya'dan Cindoruk'a program sırasında bomba bir soru geldi. Kaya’nın “Bir başkası olsan, kendinle çıkar mıydın?” sorusu üzerine Caner Cindoruk’tan beklenmedik bir yanıt geldi. 

Caner Cindoruk ise, “Hayır çıkmazdım” dedi ve “İnsanoğlu bu konularda biraz nankör. Bekar olduğu zaman önce bekarlık sultanlık deyip gezer. Ama bir süre sonra canı sıkılır ve birini ister hayatında. Hayatında biri olduğu zaman da belli bir süre sonra bekarlığı özler ya böyle bir şey... Ben şu an o dönemdeyim” dedi.

"Arkada öpüşüyordunuz!"

Verdiği cevaplar karşısında tatmin olmayan Hasan Can Kaya, Caner Cindoruk’un menajerine dönerek “Siz sevgili değil misiniz?” dedi.

Caner Cindoruk ise, “Hayır, yeni menajerim o” dedi.

Kaya ise, “Eee arkada öpüşüyordunuz” deyince salon kahkahalara boğuldu.

Caner Cindoruk ise, “Ayıp sana yaa” diyerek tepki gösterdi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN