Justin Bieber'dan sevenlerini üzen paylaşım! 'Yüzümün bir tarafı felçli'

Justin Bieber, hastalığının kötüye gitmesi sebebiyle konserlerini ertelemek zorunda kaldığını açıkladı. Ünlü şarkıcı, 'Bunu söylediğime inanamıyorum. İyileşmek için her şeyi yaptım' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Kanadalı şarkıcı Justin Bieber (28), model Hailey Baldwin (25) ile 2018'de sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu. Çift, daha sonra ailelerinin ve yakın arkadaşlarının katıldığı bir tören düzenlemişti. Mutlu birlikteliklerini sürdüren ikiliden Bieber'dan üzücü haber geldi.

Justin Bieber'dan sevenlerini üzen paylaşım! 'Yüzümün bir tarafı felçli'

Konserlerini erteledi

Justin Bieber, 7 Haziran'da Toronto'da başlayacak olan Kuzey Amerika Turu'nu ertelediğini duyurdu. Şarkıcı, hastalığının kötüye gittiğini bu yüzden de bu kararı zorunda kaldığını ifade etti.

Justin Bieber'dan sevenlerini üzen paylaşım! 'Yüzümün bir tarafı felçli'

"Hastalığım giderek kötüleşiyor"

Instagram hesabından konuyla alakalı açıklama yapan Bieber, "Bunu söylediğime inanamıyorum. İyileşmek için her şeyi yaptım ama hastalığım giderek kötüleşiyor. Sizi çok seviyorum ve dinlenip, iyileşeceğim." şeklinde konuştu.

Doktorlarının talimatı üzerine programlarını ertelediğini belirten ünlü isim, hastalığıyla ilgili ayrıntı vermekten ise kaçındı.

Ayrıca Justin Bieber'ın daha önce Lyme hastalığından muzdarip olduğu söyleniyordu. Ancak şarkıcı, son açıklamalarında hastalığı ile ilgili detay vermedi.

Justin Bieber'dan sevenlerini üzen paylaşım! 'Yüzümün bir tarafı felçli'

Lyme hastalığı

Lyme hastalığı, 365’den fazla hastalığı taklit ederek günümüzde “Yeni büyük taklitçi” olarak anılarak insan soyunun geleceğini tehlikeye atan yeni bir salgın olarak tanımlanıyor. İlk kez 1980'li yıllarda ABD'de anılan Lme hastalığı; kene, bit, pire, sivrisinek, tahtakurusu, at sineği gibi kan emen birçok böcekten bulaşıyor.

Borrelia burgdorferi spiroket bakterisinden kaynaklanan ve “İçimizdeki sessiz katil” olarak da nitelendirilen hastalık; kalp krizi, şizofreni, bipolar bozukluk, beyin tümörü, bazı kanser türleri, otizm, huzursuz bacak sendromu, ürtiker, haşimato tiroidi, Alzheimer, Parkinson, MS, ALS gibi kas hastalıkları ile çölyak gibi pek çok hastalığı taklit ediyor.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN