Kanunsuz Topraklar dizisi final yapıyor

Uzak Şehrin Masalı, Son Yaz, Yalancılar ve Mumları, Elbet Bir Gün, Misafir ve Elkızı gibi final yapan dizilerin ardından Fox TV, Kanunsuz Topraklar dizisi için de final duyurusu yaptı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Youtube Kanalı VİDEO
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Fox TV ekranlarında bu sezon final yapan dizilere bir yenisi daha eklendi. Şimdiye kadar 6 dizi kanal tarafından kötü reytingler nedeniyle yayından kaldırıldı.

Uğur Güneş ve Esra Bilgiç ikilisinin başrolünde yer aldığı, büyük bir hayran kitlesi bulunan ama reytingleri beklentilerin altına düşen Kanunsuz Topraklar için final kararı verildi. Dizi 16. bölümü ile final yapacak.

Kanunsuz Topraklar'ın finalinin nasıl olacağını da merak edenler için yayınlanan fragmanda bazı detaylar var. Dizinin hikayesinde Davut ile Gülfem nikah kıymaya karar veriyor. Ancak onları engellemek isteyenler var.

Kanunsuz Topraklar final bölümüyle 9 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de Fox TV’de!

Kanunsuz Topraklar dizisinin konusu ne?

1939 yılında kömür şehri Zonguldak’ta bir kasabada madenci Davut (Uğur Güneş), kardeşleri ve ana-babasıyla mütevazı bir hayat sürmektedir. Madenin sahibi Paşazade Malik Bey (Murat Daltaban)adında zengin bir adamdır. Yağmurun çok yağdığı bir gün uyarıları dikkate almayan Malik Bey yüzünden beklenen olur ve maden çöker. Davut, bu düzene karşı sesini yükseltmeye karar verir.

Malik bey’in de Davut için hiç beklenmeyen bir teklifi vardır. Malik Bey’in kızı Gülfem (Esra Bilgiç) hayatın gerçeklerinden uzak, korunarak büyütülmüştür. Gülfem; ele avuca gelmez, söz dinlemez, hatta kaba-saba bir adam olarak gördüğü Davut’a zamanla içten içe hayranlık duymaya başlar. Malik Bey ise kızı Gülfem’i, Ali Gelik (Necip Memili) adında zengin bir maden patronuyla evlendirmeyi düşünmektedir.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN