MasterChef Türkiye hayranlarına kötü haber

Acun Ilıcalı, Temmuz ayında MasterChef Türkiye'nin başlayacağını duyurdu. MasterChef Türkiye'de jüri üyeliği yapan Mehmet Yalçınkaya hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Ekranların sevilen yemek yarışması programı MasterChef Türkiye'nin yeni sezonu için geri sayıma geçildi.

Survivor'ın yayınlandığı Dominik'ten açıklama yapan Acun Ilıcalı, MasterChef Türkiye'nin temmuz ayında başlayacağını müjdeledi.

Snob Magazin’den gazeteci Arif Hür, MasterChef Türkiye'nin yeni sezonuyla ilgili flaş bir iddia ortaya attı.

MasterChef Türkiye hayranlarına kötü haber

İşte Arif Hür'ün gündem olan o yazısı:

"MasterChef Türkiye 2022 büyük bir heyecanla bekleniyor. Yarışmanın başlamasına sayılı haftalar kala kulislerde ilginç bir iddia konuşuluyor. MasterChef Türkiye'de jüri üyeliği yapan Mehmet Yalçınkaya'nın yeni sezonda MasterChef'te olmayacağı öne sürüldü. Yalçınkaya'nın yeni bir heyecan aradığı iddia ediliyor.

Ayrıca geçtiğimiz yıl MYK Gastro Arena adında gastronomi platformu kuran Yalçınkaya'nın bu platforma daha çok vakit ayırmak istediği de konuşuluyor.

Acun Ilıcalı'nın, Mehmet Yalçınkaya'yı yarışmada jüri üyeliğine devam etmesi konusunda ikna edip edemeyeceğini hep beraber göreceğiz..."

MasterChef Türkiye'de jüri üyeliği yapan Mehmet Yalçınkaya'nın gündeme bomba gibi düşen bu iddiaya ne yanıt vereceği merak konusu oldu.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN