Ogeday Girişken'den şok eden Nisa Bölükbaşı itirafı!

Survivor All Star 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı'nın, yarışmaya birkaç ay kala Survivor 2017 şampiyonu Ogeday Girişken ile yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıkmıştı. Ogeday Girişken, özel hayatı hakkında çarpıcı bir itirafta bulundu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

2017 yılında düzenlenen 'Survivor'ı şampiyon tamamlayan Ogeday Girişken ile Survivor All Star 2022 şampiyonu Nisa Bölükbaşı'nın aşk yaşadığı ortaya çıkmıştı.

Hakan Gence ile Sıkı Muhabbet programına konuk olan Ogeday Girişken, Nisa Bölükbaşı ile yaşadığı ilişki hakkında konuştu.

"Keşke böyle bir şeye girişmeseydik"

Girişken, "Kimileri 'İlişkine sahip çıkmadın' ve 'Kendini çok göstermedin' diyor. Yarışma öncesi böyle bir şeye girişmeseydik daha doğru olurdu. O da bunu söylüyor ama duygusal olarak kendimize belli bir noktada hâkim olamadık" dedi.

Ogeday Girişken'den şok eden Nisa Bölükbaşı itirafı!

"Açlık çok zorladı"

Survivor deneyiminden bahseden Ogeday Girişken, "Adada beni en çok açlık ve özlem zorladı… Bunlar çok zordu. Bir fiziksel, bir de duygusal düşüşler yaşıyoruz" ifadelerini kullandı.

"Çok kazık yedim"

Sözlerini sürdüren Girişken, "Zamanında çok kazık yedim, üzüldüm. Ama olabildiğince şans vermek, kestirip atmamaktan yanayım" şeklinde konuştu.

Ogeday Girişken'den şok eden Nisa Bölükbaşı itirafı!

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN