Organize İşler Karun Hazinesi geliyor

Yılmaz Erdoğan, Organize İşler serisinin üçüncü devam filmi Organize İşler-Karun Hazinesi'ni seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Aylardır senaryo yazımı üzerinde çalışan Erdoğan, oyuncu kadrosunu belirleyecek.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Organize İşler Karun Hazinesi geliyor
Yılmaz Erdoğan, Organize İşler serisinin üçüncü devam filmi Organize İşler-Karun Hazinesi’ni seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor. Aylardır senaryo yazımı üzerinde çalışan Erdoğan, oyuncu kadrosunu belirleyecek.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Yılmaz Erdoğan, Organize İşler serisinin üçüncü filmi için kolları sıvadı. Erdoğan, hem yazıp yönettiği, hem de başrolünü üstlendiği “Organize İşler”i 2005 yılında sinemaseverlerle buluşturmuştu.

Hürriyet’ten İsmail Bayrak’ın haberine göre, filmde Erdoğan, başrolleri Tolga Çevik ve Demet Akbağ ile paylaşmıştı. Devam filmi olan “Organize İşler Sazan Sarmalı” ise 2019 yılında beyazperdedeki yerini aldı. Filmde Erdoğan’ın başrolleri Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola ve Bensu Soral ile paylaştığı devam filmi de izlenme rekorları kırdı.

Senaryo yazımından sonra kadro belli olacak

Usta oyuncu ve yönetmen, bir soygun hikâyesini konu alan “Organize İşler”in üçüncü devam filmi için çalışmalara başladı. “Organize İşler Karun Hazinesi” adlı yeni yapımın senaryosunu yazmaya başlayan Erdoğan, 2022 yılında çekimler için start almayı hedefliyor.

Aylardır senaryo üzerine çalışan Yılmaz Erdoğan, yazım aşaması bittikten sonra oyuncu seçmeleri için kolları sıvayacak.

2019 yılında vizyona giren “Organize İşler Sazan Sarmalı” filmi büyük ilgi görmüştü. Kıvanç Tatlıtuğ'un canlandırdığı (Sarı Saruhan) karakteri izleyicileri şaşırtmıştı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN