Oyuncu Vildan Atasever anne oluyor

Geçtiğimiz aylarda evlenen Mehmet Erdem ve Vildan Atasever cephesinden flaş bir haber geldi. Atasever'in hamile olduğu ve çiftin bebek beklediği öğrenildi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Oyuncu Vildan Atasever anne oluyor
Geçtiğimiz aylarda evlenen Mehmet Erdem ve Vildan Atasever cephesinden flaş bir haber geldi. Atasever’in hamile olduğu ve çiftin bebek beklediği öğrenildi.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve stil danışmanı eşi Başak Dizer'in ardından bir bebek müjdesi de oyuncu Vildan Atasever ile şarkıcı Mehmet Erdem çiftinden geldi.

Takvim’den Doğan Savaş’ın haberine göre, bu yaz Bodrum tatilinde objektiflere yakalanarak aşkları belgelenen, geçtiğimiz Eylül ayında aile arasında sade bir törenle evlenen ikilinin, bebek bekledikleri öğrenildi.

Mutluluktan havalara uçtular

Atasever ve Erdem, geçtiğimiz günlerde hastanenin yolunu tuttu. Hamile olduğunu öğrenen oyuncu ve müzisyen esi mutluluktan havalara uçtu.

Ünlü çiftin henüz 4 haftalık hamile olan Vildan Atasever'in nazar korkusu sebebiyle bu haberi şimdilik sadece aileleriyle paylaştığı öğrenildi.

Öte yandan Vildan Atasever ve Mehmet Erdem'in evlenmeden önce çocuk bekledikleri iddia edilmiş, daha sonra bu dedikoduların asılsız olduğu ortaya çıkmıştı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN