Şarkıcı Fedon'den üzen haber! 'Kanser oldum, böbreğimin yarısı alındı'

Ünlü şarkıcı Fedon, yaptığı açıklama ile sevenlerini üzdü. Fedon, 'Kanser oldum, böbreğimin yarısı alındı' dedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Şarkıcı Fedon'den üzen haber! 'Kanser oldum, böbreğimin yarısı alındı'
Ünlü şarkıcı Fedon, yaptığı açıklama ile sevenlerini üzdü. Fedon, ‘Kanser oldum, böbreğimin yarısı alındı’ dedi.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Kanal D'de yayınlanan Magazin D Pazar programına konuşan 77 yaşındaki ünlü şarkıcı Fedon, son dönemde yaşadığı sağlık sorunlarını anlattı.

Ölümden korkmuyorum!

Son 2 yılını kanser ile mücadele ile geçirdiğini belirten Fedon, "Artık hastalıklar arttı. Eski model bir arabanın önce kaportası çürür, sonra motor yağ kaçırır...Bunları bekleyen bir insanım, olacak bunlar... Yaşımdan dolayı çok hastalıklar geldi, direniyorum. Kanser oldum, böbreğimin yarısı gitti... Ama ölümden korkmuyorum... Zeki Müren'in çok güzel derdi "Ölüm varken ben yokum, ben varken ölüm yok " Sürünmeyeyim başka hiç bir şey istemiyorum...Ölüm Allah'ın emri...Her gece dua ediyorum 'Allah'ım çocuklarımın sağlığını ver, beni de ele güne muhtaç etme, süründürmeden canımı al...' İnsan et ağırdır, çok zor bir şey" dedi.

Yoruldum, eskisi gibi değilim

Her şeye rağmen yaşamayı çok sevdiğini belirten ünlü şarkıcı, " Hastalık sahibi olup da benim gibi çalışan, yaşayan yoktur... Dün gece üç saat sahneye çıktım...Artık imkanlarım dahilinde günümü gün etmeye çalışıyorum. Hala giyip kuşanıp çıkıyorum dışarı...Ama yoruldum artık eskisi gibi değilim" dedi.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN