Şarkıcı Latif Doğan'ı üzen haber! Hayranlarından dua istedi!

Ünlü şarkıcı Latif Doğan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla annesi Ayşe Doğan'ın yoğun bakıma kaldırıldığını duyurdu. Doğan, annesi için hayranlarından dua istedi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Şarkıcı Latif Doğan, geçtiğimiz Ocak ayında annesi Ayşe Doğan'ın hastane odasından fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşarak ameliyat olduğunu duyurmuş ve annesi için sevenlerinden dua istemişti.

Latif Doğan, annesiyle birlikte yaptığı paylaşımında "Allah’ımıza şükürler olsun annemizin ameliyatı başarılı geçti. Önce Rabbimize, doktorlarımız ve tüm sağlık ekibine, dualarını eksik etmeyen tüm sevenlerimize telefonla ve sosyal medyadan geçmiş olsun dileklerini ileten ziyaret eden tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürler" ifadelerini kullanmıştı.

Şarkıcı Latif Doğan'dan kötü haber! Hayranlarından dua istedi!

Latif Doğan'ın annesi yoğun bakıma kaldırıldı

Latif Doğan'ın annesi Ayşe Doğan'dan kötü haber geldi. Anne Doğan, durumunun ağırlaşması üzerine hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan Ayşe Doğan için oğlu Latif Doğan sevenlerinden dua istedi.

Annesinin bir fotoğraf karesini Instagram hesabından paylaşan Latif Doğan, ''Canım anamız yoğun bakımda siz sevenlerimizden dostlarımızdan tüm şifa bekleyen hastalara ve anamız Ayşe Doğan’a dualarınızdan eksik etmeyin'' ifadelerini kullandı.

Latif Doğan'ın bu paylaşımın altına aralarında ünlü isimlerin de olduğu çok sayıda takipçisinden 'Geçmiş olsun' mesajları yağdı.

Şarkıcı Latif Doğan'dan kötü haber! Hayranlarından dua istedi!

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN