Yasak Elma'da Yıldız'ın Çağatay ve Kumru'dan intikamını alması sosyal medyayı salladı

Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma 117. son bölümüyle ekrana geldi. Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Berk Oktay'ın başrollerini paylaştığı Yasak Elma'nın son bölüm final sahnesinde ise uğradığı ihaneti öğrenen Yıldız, Çağatay ve Kumru'dan unutamayacakları bir intikam aldı. Bir davete katılan Yıldız, kocası Çağatay ve komşu Kumru'nun yasak aşkını ifşa etti. Yıldız'ın intikam planı sosyal medyaya da damga vurdu.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Yasak Elma'da Yıldız'ın Çağatay ve Kumru'dan intikamını alması sosyal medyayı salladı
Fox'un sevilen dizisi Yasak Elma 117. son bölümüyle ekrana geldi. Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Berk Oktay’ın başrollerini paylaştığı Yasak Elma'nın son bölüm final sahnesinde ise uğradığı ihaneti öğrenen Yıldız, Çağatay ve Kumru'dan unutamayacakları bir intikam aldı. Bir davete katılan Yıldız, kocası Çağatay ve komşu Kumru'nun yasak aşkını ifşa etti. Yıldız’ın intikam planı sosyal medyaya da damga vurdu.
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

FOX’un sevilen dizisi Yasak Elma 25 Ekim Pazartesi akşamı 117. bölümüyle ekrana geldi. Yasak Elma son bölümde eşi Çağatay ile en yakın arkadaşı Kumru'nun yasak aşk yaşadığını öğrenen Yıldız, intikam planı yaptı.

"Ödülümü kocam ve metresine adıyorum"

Yıldız'ın yüzlerce kişinin katıldığı bir davette kocası Çağatay ile yakın arkadaşı Kumru'nun yasak aşkını ifşa etti. Ödül aldığı davette bir teşekkür konuşması yapmak için sahneye çıkan Yıldız, söyledikleriyle herkesi şoke etti.

Yıldız, "Bu hayatta bana planlı olmayı öğreten canım kocama ve metresi Kumru Yıldırım'a teşekkürü bir borç biliyorum. Bu ödülü bana ihanet ederek beni kamçılayan canım kocam ve onun arkadaşım kılığındaki metresine adıyorum. İyi ki varsınız" dedi.

Yıldız'ın bu sözlerinin ardından Çağatay ve Kumru ise donup kaldı.

Yıldız'ın intikamı sosyal medyayı salladı

Yasak Elma'da aldatılan Yıldız'ın intikamı sosyal medyada da gündem oldu. Yasak Elma etiketiyle binlerce tweet atılırken, dizi de TT listesinde ilk sıralarda yer aldı.

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN