20 günlük sessizliğin sebebi belli oldu! Ebru Şancı'nın apar topar ameliyat olduğu ortaya çıktı! Nedeni şoke etti!

Bir süredir sosyal medya paylaşımlarına ara veren Ebru Şancı, takipçilerini paylaştığı video ile bilgilendirdi.

PAYLAŞ
TAKİP ET Google News ile Takip Et
Magazin Mahallesi - Mehmet Şahincileroğlu

Ebru Şancı, 2015 yılında Alpaslan Öztürk ile nikah masasına oturmuş 2017 yılında ikiz kızlarını 2020 yılında ise oğlu Kürşat'ı dünyaya getirmişti.

Özel hayatına dair birçok şeyi sosyal medyadan paylaşan ve sık sık gündem olan Ebru Şancı, sessizliğe bürününce takipçileri meraklandı.

17 Temmuz-6 Ağustos arası hiç paylaşım yapmayan Şancı, dün Instagram sayfasında yayınladığı video ile yaşadığı sağlık sorununu anlattı.

Ebru Şancı'nın apar topar ameliyat olduğu ortaya çıktı! Nedeni şoke etti!

'Az kalsın gidiyordum'

 Bağırsaklarının düğümlendiğini ve acil olarak ameliyata alındığını söyleyen Şancı, 'az kalsın gidiyordum' dedi.

Şancı, şunları söyledi:

 "Bir sabah şiddetli bir ağrıyla uyandım. Karnıma öyle bir kramp girdi ki bıçak gibi saplanıyor. Vücut direnci yüksek biriyimdir, acı eşiğim de yüksek benim. Dedim ki herhalde apandisit. Koştum hastaneye gittim.

Doktorum ultrason istedi. Ultrasonda sıra vardı, ben de sabırsız biri olduğum için 'Hocam ben mide spazmı geçiriyorum, bana serum takın, iyi olurum ben' dedim. Serumdan sonra bir şeyim yoktu, çıktım hastaneden, 15 dakika sonra korkunç ağrı geri döndü. Normal olmadığını düşündüm. Sonra gittim, ultrason çektirdim. Hiç olmayan binde bir olan bir şeyle karşılaştık.

Bağırsaklarım düğümlenmiş. Cerrahlar geldi apar topar, 'ameliyata almak zorundayız' dediler. Ameliyat oldum. Şiddetli kusmadan akciğerime pıhtı gelmiş. Gidiyordum az kalsın. Bedenim iyileşti ama ruhum iyileşmedi. O yüzden uzun süredir burada yoktum."

Ebru Şancı'nın apar topar ameliyat olduğu ortaya çıktı! Nedeni şoke etti!

HABERİ PAYLAŞ:
BUNLARA DA BAKIN