28 Haziran-4 Temmuz haftası burç yorumları! Gökyüzü size neler söylüyor? - Astrolog Aycan Pişkiner

28 Haziran-4 Temmuz haftası burç yorumları! Gökyüzü size neler söylüyor?


Herkese mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim. 

Bu hafta gökyüzü oldukça hareketli bir hafta geçireceğimizi söylüyor. Aşkın, güzelliğin ve paranın gezegeni olan Venüs, 29 Temmuz’a kadar kalacağı aslan burcundaki seyahatine başladı. Venüs, güzelliğin, zenginliğin, bereketin ve tensel zevklerin tanrıçasıdır. Bizim aşkı, sevgiyi, tutkuyu, estetiği, beraberliği, arkadaşlığı, parayı yaşamımızda paylaşma biçimimizdir. Kız kardeşlerimizi ve hayatımızdaki genç kadınları temsil eder. Aslan burcunda seyahat eden Venüs, 3 hafta boyunca aşkı çok daha gösterişli yaşama ihtiyacımızı arttıracaktır. Karşımızdaki insanlara sevgimizi gösterirken çok daha cömert olurken aynı şekilde sevildiğimizi hissetme ihtiyacımız çok daha artacaktır. Özellikle doğum haritalarında ateş (koç, aslan, yay) elementinde kişisel gezegenlerde yerleşimleri olanlara hem maddi hem de ilişkiler anlamında sürpriz ve güzel gelişmeler bekliyor. Toplumsal bazda ise Venüs ün aslan burcuna geçmesi para piyasalarını da oldukça hareketlendirecektir. Altın fiyatlarında artışlar olabilir.

1 Temmuz Perşembe günü Uranüs, Satürn ve Mars arasında bir T kare açı kalıbı oluşacak. Bu gergin açı kalıbı bireysel hayatlarımızda özellikle sabit burçlarda (boğa, akrep, kova, aslan) gezegen yerleşimleri olan kişileri daha çok etkileyecektir. Bu açı ile beklenmedik ani değişimler yaşanması olası olurken kendimizi değişime kapamamız gerekmektedir. Toplumsal bazda ise, yer sarsıntıları, yanardağ haraketlilikleri, patlama, yangınlar, para piyasalarında ki ani hareketlilikler, isyanlar ve uçak kazaları olabilir. Bu gergin açıda mümkün olduğu kadar gerginliklerden uzak durmalı, değişim ve yeniliklere açık olmalıyız.

Koç ve Yükselen Koç: Venüs’ün aslan burcuna geçmesi ile birlikte özel hayatınız oldukça hareketlenecek. Bekar olan koç burçları yeni bir ilişkiye başlayabilir. İlişkileri olan koç burçları ise bu süreçte ilişkilerinde sürpriz gelişmeler yaşayabilir. Hayattan keyif alacağınız bir dönem içerisine giriyorsunuz. Çocuk sahibi olmak isteyenler için bu oldukça olumlu etkiler altında olacaklar. Uranüs, Satürn ve Mars arasındaki sert etkileşimle sosyal çevreniz ve finansal konularda dikkatli olmalısınız. Arkadaş çevrenizde yaşayabileceğiniz negatif durumlara dikkat etmelisiniz. İlişkiniz ve arkadaşlarınız arasındaki dengeyi tutturmalısınız.

Boğa ve Yükselen Boğa: Ev ve aile yaşantınızda güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Evinizde dekorasyon değişikliği yaptırabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımlarından yana oldukça şanslı olduğunuz bir dönem içerisindesiniz. Aileniz ile olan ilişkileriniz çok daha iyi etkiler altında olacaktır. Uranüs, Satürn ve Mars arasındaki sert etkileşim kariyer ve aile yaşantınız arasındaki dengelere dikkat etmelisiniz. İş kariyer değişimi ve taşınma gibi durumlar ortaya çıkabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler: Yakın çevrenizden ve kardeşlerinizin desteğini hissedeceğiniz bir dönem içerisine giriyorsunuz. Tatil planları yapmak, seyahatlere çıkmak da gündemiz içerisinde olacaktır. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz çok daha keyifli hale gelirken,  yeni projelere başlayabilirsiniz. Hukuksal konular, eğitim hayatı, yurtdışı uzak akrabalara ile ilgili konularda dikkatli olmalısınız. Trafik de oldukça dikkatli olmanız gereken bir haftadasınız.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Venüs’ün aslan burcuna geçmesi ile birlikte maddi konularda rahatlama gelecektir. Maddi kazançlar konusunda oldukça güzel fırsatlar önünüze çıkarken harcamalarda aşırıya kaçmamaya dikkat etmelisiniz. Bu dönem güzelleşmek için para harcayabilir ve estetik operasyonlar yaptırabilirsiniz. Uranüs, Satürn ve mars arasında gerçekleşecek olan sert etkileşimle ortak gelirler açısından dikkatli olmalısınız. Arkadaş çevrenizle olan ilişkilerinizde bu hafta sizi zorlayabilir.

Aslan ve Yükselen Aslan: Şanslı bir dönem içine giriyorsunuz. Aşk hayatınızda beklemedik sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Dış görüntünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu dönem içerisinde fiziksel görüntünüzde yaptığınız değişiklikler size çok iyi gelecektir. Uranüs, Satürn ve Mars arasında gerçekleşecek olan sert açı, biraz radikal kararlar vermenize sebep olabilir. Ortaklıklar konusunda dikkatli olmalısınız. Kariyer değişikliği yapabilirsiniz. Stres ve gerginliklerden uzak durmakta fayda var.

Başak ve Yükselen Başak:  Bilinç altınızda çözemediğiniz konulargündeme gelebilir. İlişkilerinizde biraz daha geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Bu dönem biraz daha kabuğunuza çekilip özel hayatınızdaki problemleri çözmeye çalışmak size daha iyi gelecektir. Yardıma ihtiyacı olan insanlara destek vermek size kendinizi daha iyi hissettirecektir. Uranüs, Satürn ve mars arsındaki sert etkileşimle iş hayatınız ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda değişimler olabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi: Sosyal çevreniz hareketlenecek, sosyal çevrenizin desteğini alabileceğiniz bir dönem. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakitler geçirmek size çok iyi gelecektir. Bekar olan terazi burçlarının hayatlarına sosyal çevrelerinden sürpriz bir partner girebilir. Uranüs, Satürn ve mars arasındaki sert etkileşim finansal konularda dikkatli olmanız gerektiğini söylüyor. Borçlar ve sürpriz harcamalar biraz canınızı sıkabilir. Partneriniz ve arkadaşlarınız arasında oluşabilecek gerginlikler canınızı sıkabilir.

Akrep ve Yükselen Akrep: Kariyer hayatınızda güzel gelişmeler yaşanacaktır. İş değişikliği, terfi veya zam alma durumunuz söz konusu olurken, iş hayatınızda bir kadının desteğini alabilirsiniz.  Uranüs, Satürn ve mars arasında ki sert etkileşim ikili ilişkilerinizde gerginliklere karşı dikkatli olmalısınız. Yolunda gitmeyen ilişkilerde kopuşlar yaşanabilir. Aile yaşantınız ve kariyeriniz arasında dengeyi bulmak sizi biraz zorlayacaktır.

Yay ve Yükselen Yay: Hukuksal konularınız varsa onlar çözüme ulaşacaktır. Yurtdışı seyahatleri gündeme gelebilir. Yeni eğitimlere başlayabilir. Sosyal medyada yapacağınız işler bu dönem biraz daha ses getirecektir. Hayatınıza seyahatler veya sosyal medyadan tanışacağınız bir partner girebilir. Uranüs, Satürn ve mars arasındaki sert etkileşimle birlikte yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile olan ilişkilerinizde gerginlikler söz konusu olabilir. Taşınma kararı alabilirsiniz. Sağlık kontrollerini yaptırmanız da fayda var.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Ortak kazançlar konusunda güzel fırsatlar yaşanabilir. Eşiniz veya partnerinizin gelirlerinde artışlar olabilir. Miras veya nafaka yolu ile finansal gelirlerinizde artmalar söz konusu olabilir. Bu dönemde yatırım yapmak size finansal fırsatları da beraberinde getirecektir.  Uranüs, Satürn ve mars arasındaki sert etkileşimle özel hayatınız ve çocuklarınızı ilgilendiren konular gündeminizde olacaktır. Kendi kazançlarınız odak noktası olurken, harcamalarınızda aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz.

Kova ve Yükselen Kova: İkili ilişkiler açısından oldukça güzel gelişmeler yaşanacaktır. Bekarsanız hayatınızda sürpriz birliktelikler yaşanabilir. Devam eden bir ilişkiniz varsa bu ilişkiyi evlilik yoluna doğru ilerletmeye karar verebilirsiniz. Uranüs, Satürn ve mars arasındaki sert etkileşim aile yaşantınız ve ebeveynlerinizle ilgili konular gündem olacaktır. Taşınma kararı alabilir veya ailenizden birinin sağlık sorunu ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Ev kazalarına karşı dikkatli olmalısınız.

Balık ve Yükselen Balık: İş hayatınızda güzel fırsatları yakalayabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızın desteğini hissedebilirsiniz. Sağlık açısından şanslı etkiler altındasınız. Bekar olan balık burçlarının hayatlarına iş çevrenizden bir partner girebilir. Uranüs, Satürn ve mars arasındaki sert etkileşim, geri plana attığınız halı altına süpürdüğünüz konuları gündeme getirecektir. İş hayatınız ve sağlığınız arasındaki dengelere dikkat etmelisiniz. İş yükünüz oldukça artarken sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!