Gökyüzü hareketliliği hangi burçları nasıl etkileyecek? İşte 19-25 Temmuz Haftası burç yorumları... - Astrolog Aycan Pişkiner

Gökyüzü hareketliliği hangi burçları nasıl etkileyecek? İşte 19-25 Temmuz Haftası burç yorumları...


Bu hafta aşkın ve paranın gezegeni Venüs başak burcuna, yaşam kaynağımız güneş ise aslan burcuna geçiyor. 24 Temmuz’da da dolunay var…

Gökyüzü hareketliliği hangi burçları nasıl etkileyecek? Astrolog Aycan Pişkiner yorumladı….

19-25 Temmuz Haftası

Herkese mutlu, sağlıklı ve mucizelerle dolu bir hafta dilerim. 19 Temmuz haftasında gökyüzü astrolojik olarak oldukça hareketli. Bu hafta iki gezegen geçişi ve bir dolunay yaşayacağız.

22 Temmuz Perşembe günü aşkın, uyumun, güzelliğin ve paranın gezegeni olan Venüs, 16 Ağustos’a kadar kalacağı Başak burcuna geçiş yapacak. Venüs, başak burcundayken sevgiyi alma ve verme konusunda oldukça özenli olacağız. Kime sevgi göstereceğimiz, kimin sevgiyi hakkettiği gibi düşünceler hakim olacaktır. İlişkiler ve finansal konularda oldukça analizci ve seçici davranışlar sergileme eğilimimiz artacaktır. İkili ilişkilerde ve aşkta mükemmeliyete duyulan ihtiyaç artacaktır.

22 Temmuz Perşembe Günü, yaşam kaynağımız olan güneş, kendi yönettiği burç olan Aslan burcuna geçiş yapacak. Yazın tam ortasında güneşin ısı ve ışık enerjisinden en fazla faydalanılan dönem Aslan burcu ile ilişkilendirilir. Tabiat hiç olmadığı kadar canlanırken, yazın getirdiği bolluk ve bereket artacaktır. 1 ay boyunca yaşamın zevkli, eğlenceli ve keyifli anlarını yaşama isteğimiz ön plana çıkacaktır. Kendimizi yaratıcı olarak ifade etme, onaylanma ve takdir edilme ihtiyacımız artacaktır.

24 Temmuz Cumartesi günü Kova burcunun 1 derecesinde dolunay gerçekleşecek. Kova burcu astrolojide özgürleşme, isyanlar, farklı ve sıradışı olan fikirler, arkadaşlık, sosyal gruplar, yenilikler, teknoloji, ani ve beklenmedik olayları anlatır.

Kova dolunayı ile birlikte bu konular ön plana çıkacaktır. Bireysel bazda özgürleşme isteği artarken, farklı ve bilinmeyene doğru bir çekim hissedeceğiz. Dolunayın ana teması ilişkiler ve finansal konular olurken, ilişkilerde ani kopuşlar, bireysel özgürlüklerin önem kazanması, fikir ayrılıkları, ben-sen çekişmesi, bağımsızlık ve bağlanma gelgitleri, Ben-Biz, aşk-arkadaşlık, kural koyma-kuralları yıkma, yaratıcılık, bireysellik çekişmesi yaşanacaktır. 

Dolunay haritasında Venüs ve Jüpiter arasındaki gergin açı ise finansal konuların ön plana çıkacağını gösteriyor. Parasal konularda biriktir-harca dengesini tutmada zorlanacağımızı gösteriyor. Kontrolsüz harcamalar yapmaktan ve parasal konularda risklere girmekten kaçınmakta fayda var.

Toplumsal bazda ise ani ve beklenmedik olaylar, isyanlar, teknolojik yenilikler, bireysel özgürlüklerin önem kazanması, farklı grupların ortaya çıkması, uzay keşifleri, uçak kazaları, siber saldırılar, ufak yer sarsıntıları, para piyasalarındaki dengesizlikler, ülke sınırlarını ilgilendiren durumlar, kalp ve damar rahatsızlıkları meydana gelebilir.

Koç ve Yükselen Koç: Güneş’in Aslan burcuna geçmesi ile birlikteoldukça keyifli ve hareketli bir dönem sizi bekliyor. Aşk hayatınız, hayattan keyif aldığınız konular, yaratıcılığınız, çocuklarla olan iletişiminiz ön plana çıkarken yeni bir aşk kapınızı çalabilir. Venüs’ün başak burcuna geçmesi iş hayatınızda rahatlama getirecektir, iş değişikliği yapabilir, terfi yada zam alabilirsiniz. Bekar olan koç burçları iş arkadaşlarından bir partner ile ilişkiye başlayabilir. Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay sosyal çevreniz, arkadaş gruplarınız ilgili konuları gündeme getirecektir. Yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa: Güneş’in aslan burcuna geçmesi ile birlikte ev ve aile hayatınız ile olan ilişkileriniz artacaktır. Bu süreç içerisinde aile üyeleri ile daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Taşınma, ev alım satımı veya evinizde tadilat gerektiren işler ile meşgul olabilirsiniz.

Venüs’ün başak burcuna geçmesiözel hayatınızı oldukça hareketlendirecektir.  Bekar olanlar yeni bir ilişkiye başlarkenpartneri olanlar ise ilişkilerinde oldukça güzel bir dönem giriyor. Sürpriz hamilelikler yaşanabilir. Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay ise kariyer hayatınızı hareketlendirecek. Yeni iş kapıları açılabilir, toplumsal statünüzü daha da sağlamlaştırabilirsiniz. Ev iş hayatınızdaki dengeleri iyi kurmaya özen göstermelisiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler: Güneş’in Aslan burcuna geçmesi ile birlikte yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile olan iletişimiz hız kazanırken,yeni eğitimlere başlayabilir ve seyahat edebilirsiniz. Yeni projelere ve işlere imza atmak için gökyüzü sizi 1 ay boyunca destekleyecek. Venüs’ün başak burcuna geçişiev ve aile hayatınızda sürprizli güzel gelişmeleri getirecektir. Gayrimenkul alım satımı yapabilir ve evinizi dekore edebilirsiniz. Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay ise hukuksal konular, eğitimler, seyahatleri gündeme getirebilir. Yeni eğitimlere başlama kararı alabilir, devam eden hukuksal bir süreciniz var ise sonuç alabilirsiniz. İşiniz ile ilgili sosyal medya veya internet sitesi açmak için gökyüzü sizi oldukça destekliyor.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Güneş’in aslan burcuna girmesi ile birlikte finansal konularınız ön plana çıkacaktır. Harcamalarınızı düzenleyebilir, kendinize yeni finansal kaynaklar yaratabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak yapacağınız girişimler için gökyüzü size oldukça destekliyor. Venüs’ün başak burcuna girmesi, yakın çevreniz ve kardeşleriniz ile olan ilişkilerinizi hızlandırırken, onların desteğini oldukça hissedeceğiniz bir dönemdesiniz. Seyahat programları yapabilir, yakın çevreniz veya eğitim hayatınızdan bir partner ile ilişkiye başlayabilirsiniz. Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay, ortak kazanımlar, kredi borçlar ve miras konularınız gündeme gelebilir. Finansal konularda risklere girmekten kaçınmanızda fayda var.

Aslan ve Yükselen Aslan: Güneş’in sizin burcunuza girmesi ile birlikte oldukça hareketli ve güzel bir dönemin içine giriyorsunuz. Yaşam enerjiniz ve yaratıcılığınız oldukça artarken, kendiniz ön plana, fiziksel görüntünüzü değiştirebilirsiniz. Venüs’ün başak burcuna girmesi, finansal konularda sizi oldukça rahatlatacaktır. Yeni iş ve finansal kaynaklar yaratabilirsiniz. Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay ilişkiler açısından sizi biraz zorlayacak. Mevcut ilişkinizde tamam mı? devam mı? sorusu gündeme gelebilir. Ortaklılarla yapılan işlerinizde ani ve beklenmedik durumlara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Başak ve Yükselen Başak: Güneş’in aslan burcuna geçmesi ile birlikte bilinç altınıza attığınız konularda aydınlanma yaşayabilir ve kendinizi biraz daha geri plana çekmek isteyebilirsiniz. Kendi içinize yönelmek ve şifa çalışmaları yapmak oldukça iyi gelecektir. Venüs’ün sizin burcunuza geçmesi ilişkiler açısından güzel bir dönemi de getirecektir. Fiziksel görüntünüzde yapacağınız değişiklikler açısından gökyüzü sizi oldukça destekleyecek. Kova burcunda meydana gelecek olan dolunay ile iş hayatınızda değişiklikler söz konusu olabilir. Yeni bir işe başlayabilir veya iş değişikliği yapabilirsiniz. Bu hafta sağlığınızı ihmal etmemeli ve rutin kontrollerinizi yaptırmanız faydalı olacaktır.

Terazi ve Yükselen Terazi: Güneş’in aslan burcuna girmesi ile birlikte oldukça sosyalleşeceğiniz bir dönem sizi bekliyor. Yeni arkadaş grupları içerisine girebilir, arkadaş çevrenizin desteğini alabilirsiniz. Venüs’ün başak burcuna geçmesi ile birlikte ilişkileriniz ve finansal konularda biraz daha geri planda kalmanız kendinizi yeniden keşfetmenizi sağlayacaktır. Bu dönem içerisinde bir kadının desteğini ve yardımını alabilirsiniz. Kova burcunda meydana gelecek olan dolunay, özel hayatınızda aşk ve flört konularını gündeme getirebilir, ilişkinizi bitirme veya farklı bir boyuta getirmek için harekete geçebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyip doğal yollarla çocuk sahibi olamayanlar için bu hafta tüp bebek veya tedavi yöntemi ile hamile kalmak için gökyüzü sizi oldukça destekliyor.

Akrep ve Yükselen Akrep: Güneş’in aslan burcuna geçmesi ile aylık gündeminiziş ve kariyer hayatınız olacaktır. Bu süreç içerisinde iş değişikliği yapmak, kendi işinizi kurmak, statünüzü ve toplumsal kimliğinizi sağlamlaştıracaktır. Kariyer hayatınızın tam karşıt aksında gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte, ev ve iş hayatı arasındaki dengeleri oturtmada zorlanabilirsiniz. Kendinizi işinize vermek ile ailenizle ilgilenmek arasında kalabilirsiniz. Dengeleri oturttuktan sonra oldukça rahatlayacağınız bir süreç sizi bekliyor olacak. Venüs ün başak burcuna geçmesi ile birlikte sosyal çevreniz ve arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız. Arkadaş gruplarınızla geçireceğiniz keyifli vaktiler sizi oldukça rahatlatacaktır. Bekar olanlar arkadaş çevresinden bir partner ile birlikteliğe başlayabilir.

Yay ve Yükselen Yay: Güneş’in aslan burcuna geçmesi ile birlikte yurtdışı seyahatleri, hukuksal konular, eğitimler, sosyal medya ve uzak akrabalarınız ile olan ilişkileriniz hız kazanacak. Bu süreçte seyahatlere çıkabilir, sosyal medyada daha aktif olabilir ve yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Venüs’ün başak burcuna geçmesi ile kariyer hayatınızda sürprizli güzel gelişmeler sizi bekliyor. Yeni işe başlamak, terfi yada zam alma durumlarınız söz konusu olabilir. Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay kardeşler, yakın çevre ve eğitim hayatınızı ilgilendiren konularda gelişmeler yaşanırken , yeni projelere imza atabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Güneş’in aslan burcuna girmesi ile birlikteortak kazanımlar, finansal konular, borçlar ve miraslar gündeminize gelecektir. Bu süreç içerisinde borçlarınızı düzenlemek, finansal konularınızda planlamalar yapmak, kredi çekmek için gökyüzü sizi destekliyor. Beklediğiniz miras konunuz var ise o konu ile ilgili beklenmedik gelişmeler yaşanabilir. Venüs’ün başak burcuna geçmesi ile yurtdışı seyahat programları yapabilirsiniz. Sosyal medyada yapacağınız girişimlerden oldukça güzel geri dönüşler alabilir, seyahat, eğitim yada sosyal medyadan tanışacağınız bir partner ile yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Kova burcunda gerçekleşecek olan dolunay, maddi kaynaklarınız ile ilgili konuları gündeme getirecektir. Kendinize yeni finansal kaynaklar yaratmak için harekete geçebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova: Güneş’in aslan burcuna girmesi ile ikili ilişkileriniz ve ortaklarınız ile yaptığınız işler gündeme gelecektir. Kendi burcunuzda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte, ilişkileriniz açısından yeni bir dönemin kapıları sizlere açılacak.Yolunda gitmeyen ilişkileri sonlandırma kararı alabilirsiniz. İlişkinizi ciddi boyutlara taşıma kararı alabilirsiniz. Kendinizi yapılandıracağınız bu dönem içinde alacağınız kararları sorgulamanızda fayda olacaktır. Venüs’ün başak burcuna girmesi ile birlikte ortak kazanımlar ve miras konuları gündeme gelebilir. Bu dönemde içerisinde beklediğiniz borçlar ve miras konularınız var ise o konularda sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

Balık ve Yükselen Balık: Güneş’in aslan burcuna girmesi ile birlikte iş hayatınız, günlük rutinleriniz, evcil hayvanlarınız ve sağlığınızı ilgilendiren konular gündeme gelecektir. Bu süreç içerisinde iş değişikliği yapabilirsiniz. Günlük rutinlerinizi değiştirebilir, diyete başlayabilirsiniz. Yeni bir evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. Venüs’ün başak burcuna geçmesi ile birlikte ikili ilişkilerinizde sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Bekar olan balık burçları yeni ilişkiye başlayabilir, ilişkisi devam eden balık burçları ise partneri ile ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilirler. Kova burunda gerçekleşecek olan dolunay ile birlikte ruhsal ve manevi konulara çekilebilir. Bilinç altınızda yaşadığınız konularda aydınlanma yaşayabilirsiniz. Bu süreç içerisinde rüyalarınız oldukça hareketlenirken, gizlikalmış konular açıklığa kavuşacaktır.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!