5-11 Temmuz haftası burç yorumları! Gökyüzü bize neler söylüyor? - Astrolog Aycan Pişkiner

5-11 Temmuz haftası burç yorumları! Gökyüzü bize neler söylüyor?


Herkese mutlu, sağlıklı ve mucizelerle dolu bir hafta dilerim. 10 Temmuz Cumartesi günü Yengeç burcunun 18 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar her zaman yeni başlangıçları anlatır. Bu yeni ay ile beraber ev, aile, yuva konularımız ön plana çıkarken, oldukça hassas ve duygusal kararlar almaya da müsait olacağız.

Yengeç burcunun sembolize ettiği konular arasında, aile, aidiyet duygusu, güvende olma ihtiyacı, beslenme, hamilelik, duygular ve köklerimize olan bağlılığımız vardır. Yengeç burcu öncü bir burç olduğu için bu konularda 15 gün boyunca atılım yapma, harekete geçme motivasyonumuz artacaktır. Yeni ayın Plüton ile karşıt açı da olması ikili ilişkilerde oldukça dönüştürücü etkileri çalıştırarak yolunda gitmeyen ilişkileri bitirme noktasına getirecektir.

Yeni ay’ın Neptün’den aldığı olumlu etki ile sezgilerimiz oldukça artacak, hayallerimizin peşinden onları gerçekleştirme fırsatını da getirecektir. Yengeç burcu beslenme ile ilgili olduğu için diyete başlamak isteyenler için de oldukça destekleyici etkiler çalışacaktır. Kadınları ilgilendiren konuların ön plana çıkması, sürpriz hamilelikler, evlenme kararları, taşınmalarda oldukça artacaktır.

7 Temmuz Çarşamba günü Venüs ve Satürn karşıt açıda olacaklar. Venüs sevgi, uyum, hayattan haz alma, para ve güzellik konularını anlatır. Satürn ise, sorumluluklar, engeller, kısıtlama ve gecikmeleri anlatır. Bu iki gezegenin temsil ettiği konularda anlaşmazlık ve uyumsuzluk çalışacaktır. Bireysel olarak ise, ilişkilerde yaşanan gerginlikler, kendimizi değersiz hissetme, sorumlulukların ağır basmasından dolayı hayattan haz ve keyif alamamak, maddi konularda kısıtlamalar olarak etkisini hissedebiliriz.  Bu açıyı olumlu çalıştırmak için, ilişkilerde sorumluluk almaktan çekinmemeli, kalıcı ve sağlam temeller üzerine ilişkiler kurmaya çalışmalı, finansal konularda aşırıya kaçmamalıyız.

Koç ve Yükselen Koç: 10 Temmuz’da gerçekleşecek olan yeni ay ile birlikte aile ve ebeveynlerinizle olan ilişkileriniz oldukça önem kazanacak. Taşınma kararı alabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı yapabilir, evinizde tadilat gerektiren işler ile uğraşabilirsiniz. Ailenizden gelebilecek miras konularınız gündeme gelebilir. Bu hafta harcamalarınızda aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz.

Boğa ve Yükselen Boğa: Kardeşler, yakın çevrenizi ilgilendiren sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Seyahat edebilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Yeni projelere başlamak için gökyüzü sizi oldukça destekliyor. Bu hafta aileniz ve kariyeriniz arasında kalabilirsiniz. İş hayatınızda ki sorumluluklarınız sizi biraz zorlayabilir.

İkizler ve Yükselen İkizler:  Finansal konularınız gündeme gelebilir, kendinize yeni finansal kaynaklar yaratabilirsiniz. Aile ve eviniz için para harcayabilirsiniz. Para biriktirmek için gökyüzü sizi oldukça destekliyor. Bu hafta yakın çevrenizle iletişim kurarken dikkat etmelisiniz. Bitirmeniz gereken bir proje var ise sizi biraz zorlayabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: 10 Temmuz’da sizin burcunuzda gerçekleşen yeni ay ile kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. İkili ilişkilerinizde oldukça sürprizli güzel gelişmeler yaşanırken, dış görüntünüzü değiştirmek isterseniz gökyüzünün desteği sizinle olacak. Bu hafta finansal konular sizi biraz zorlayabilir. Harcamalarınızda dengeyi oturtmanız gerekiyor.

Aslan ve Yükselen Aslan: Bu dönemde hassasiyetiniz artarken, bilinç altınızda yaşadığınız duygusal problemlere çözümler bulabilirsiniz. Partnerinizin işi ile ilgili sürpriz gelişmeler sizi mutlu edecektir. Bu hafta ikili ilişkilerinizde gerginliklere dikkat etmeniz gerekiyor. Ben sen çatışmalarından uzak durmalısınız.

Başak ve Yükselen Başak: Sosyal çevreniz oldukça hareketlenecek, arkadaş çevrenizin desteğini alarak yeni projelerde yer alabilirsiniz. Kariyerinizden kazandığınız paralar konusunda yeni gelişmeler yaşanabilir zam ya da prim alabilirsiniz. Bu hafta sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. İş hayatınızda aldığınız sorumluluklar sizi biraz yorabilir.

Terazi ve Yükselen Terazi: Yeni ay kariyer hayatınızda yeni başlangıçları gündeme getirebilir. Yeni işe başlama kararı alabilir, terfi alabilirsiniz. Kariyeriniz de yeni sorumluluklar sizi bekliyor. Bu hafta özel hayatınızda veya çocuklarınızı ilgilendiren konularda gerginlik yaşayabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep: Hukuksal konular, eğitim ve seyahatler gündeminize gelirken bu konularda yeni atılımlar yapabilirsiniz. Yaptığınız işle ilgili sosyal medya sayfası ya da internet sitesi açmak için gökyüzü sizi oldukça destekliyor. Bu hafta kariyer hayatınızda daha aktif olmak isterken ev ve aile yaşantınızda ki sorumluluklar sizi biraz yorabilir. Bu konularda dengeyi iyi oturtmanız gerekiyor.

Yay ve Yükselen Yay: Miras, vergi nafaka ve ortak paylaşımlar gündeminizde olacak. Borçlarınızı düzenlemek için kredi çekebilirsiniz. Eşinizin finansal konuları ile ilgili yeni gelişmeler gündeme gelebilir. Sezgileriniz oldukça artarken gizemli konular dikkatinizi daha çok çekecektir. Bu hafta trafikte yaşanacak gerginliklere karşı dikkatli olmalısınız. 

Oğlak ve Yükselen Oğlak: İkili ilişkilerinizde sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Bekar olan oğlak burçları yeni bir ilişkiye başlayabilir. İlişkisi olan oğlak burçları ise evlenme kararı alabilir. Yeni anlaşmalar ve sözleşmelere imza atabilirsiniz.  Bu hafta finansal konularda dikkatli olmalısınız. Harcamalarınızda aşırıya kaçmak sonrasında sizi oldukça zorlayacaktır.

Kova ve Yükselen Kova: Günlük hayatınızı düzene koyabilirsiniz. Sağlıklı beslenmeye karar verebilir veya rejime başlayabilirsiniz. İş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşanabilir, terfi edebilir veya yeni bir işe başlayabilirsiniz. Evcil hayvan sahiplenmeye karar verebilirsiniz. Bu hafta ilişkilerinizde ilgili konular kafanızı kurcalayabilir, karşınıza yeni bir partner adayı çıkabilir yeni bir ilişkinin sorumluluğunu almak istemeyebilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık:  Özel hayatınızda güzel gelişmeler yaşanabilir, bekar olan balık burçları yeni bir aşka yelken açabilirsiniz. Hayattan keyif alacağınız bu dönemde yeni bir hobiye başlayabilir ve onu işe çevirebilirsiniz. Spora başlamak için de gökyüzü sizi oldukça destekliyor. Ayrıca sürpriz hamilelikler yaşanabilir. Bu hafta başkalarının sorumluğunu üstlenmek sizi biraz yorabilir. Başka insanlara yardım ederken kendi sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!