Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi ile hangi burçlar, nasıl etkilenecek? İşte 12-18 Temmuz Haftası burç yorumları... - Astrolog Aycan Pişkiner

Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi ile hangi burçlar, nasıl etkilenecek? İşte 12-18 Temmuz Haftası burç yorumları...


Herkese mutlu ve sağlıklı bir hafta dilerim.

Bu hafta iletişim ve haberleşme gezegeni Merkür, 28 Temmuz’a kadar kalacağı Yengeç burcuna geçiyor. Merkür’ün Yengeç burcuna geçişi ile birlikte, daha duygusal kararlar vermeye başlayacağız.

Bu dönemde aile ve yuva temaları ön plana çıkarken,empati duygumuz artacak, oldukça hassas olacağız. Yengeç burcu duygulara öncülük eden bir burç olduğu için sezgilerimiz ve duygularımızı daha kolay dile getireceğiz. Aklımız anılar, hisler ve geçmişte yaşananlarla dolu olacaktır. Anıları taze tutma isteği bizlere huzur verecektir. Empati yeteneğimiz artarken,  karşımızdaki insanlardan daha çabuk ve kolay etkilenebiliriz.  Bu süreç içerisinde daha hassas, merhametli ve alıngan olabiliriz.

12 Temmuz Pazartesi günü Merkür ve Jüpiter üçgen açıda olacaklar. Bu olumlu açı ile birlikte, yeni sözleşme ve projelere imza atmak için oldukça güzel etkiler altında olacağız. Zihinsel faaliyetler ve iletişim yolu ile gelen şanslar, büyümeler ve genişlemeler söz konusu olurken fazlaca duygusal kararlar almamaya dikkat etmekte fayda olacaktır.

13 Temmuz Salı günü Venüs ve Mars birlikte hareket edecekler. Bu etkileşimfinansal konularda hareketlilik getirecektir. Borsa ve altın fiyatları yükselişe geçerken bireysel anlamda ise oldukça güzel etkiler altında olacağız. Bu açı ile birlikte hayatınızın aşkı ile karşılaşabilir, sürpriz teklifler alabilir, yaratıcılığınız artabilir, finansal girişimlerde başarı elde edebilirsiniz.

15 Temmuz Perşembe günü güneş ve Neptün üçgen açı yapacaklar.Bu olumlu etkileşimle birlikte sezgilerimiz, yaratıcılığımız, ilham ve hayal gücümüz artacaktır. Hayallerimiz ve ideallerimizin peşinden koşabiliriz. İlham ve sezgiler yolu ile gelen bilgiler sayesinde ilerlemek daha kolay olacaktır.

Koç ve Yükselen Koç: Merkür’ün yengeç burcuna geçmesi ile birlikte ailevi konularda hareketliliğiniz artarken, ev alım satımı yapabilir, evinizde tadilat gerektiren işler ile uğraşabilirsiniz. Güneş, Neptün arasındaki olumlu etkileşim ile birlikte bilinç altınıza attığınız konuları gün yüzüne çıkararak şifaya oldukça açık olacaksınız. Bu hafta gördüğünüz rüyalara dikkat edin, haberci rüyalar görebilirsiniz. Mars ve Venüs kavuşumu bu hafta size hayatınızın aşkını getirebilir, yaratıcılığınız oldukça artacaktır. Sürpriz hamilelikler ve çocukları ilgilendiren güzel gelişmeler yaşanabilir.

Boğa ve Yükselen Boğa: Merkür’ün yengeç burcuna geçmesi ve Jüpiter ile olan olumlu etkileşimi sayesinde kardeşleriniz ve yakın çevrenizden olumlu haberler alabilirsiniz. Yeni projelere ve işlere başlamak için oldukça olumlu etkiler altındasınız. Güneş Neptün arasındaki olumlu açı arkadaş çevrenizden güzel fırsatları size getirebilir. Sosyal projelere katılabilir yakın çevre ve arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. Mars ve Venüs kavuşumu size yeni bir ev getirebilir, daha güzel ve büyük bir eve taşınabilir, gayrimenkul alım satımından gelir elde edebilir ve evinizi dekore edebilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler: Merkür’ün yengeç burcuna geçmesi ve Jüpiter ile olumlu etkileşimi finansal konular ve kariyer hayatınızda güzel fırsatları size getirebilir, terfi veya zam alabilir, hayaliniz kurduğunuz bir iş fırsatını yakalayabilirsiniz. Güneş Neptün arasındaki olumlu etkileşim ile yeni işlere imza atabilir, kendi işinizi kurabilirsiniz. Mars ve Venüs kavuşumu size yakın çevreniz veya eğitim hayatından bir partneri getirebilir, seyahat edebilir ve yeni eğitim fırsatları yakalayabilir, yeni proje ve işlere imza atabilirsiniz.

Yengeç ve Yükselen Yengeç: Merkür’ün sizin burcunuza geçmesi ve Jüpiter ile olumlu açısı bu hafta size her konuda şans ve fırsatları beraberinde getirecektir. Bu hafta girişimlerinizde oldukça başarılı olacaksınız. Güneş ve Neptün arasındaki olumlu etkileşim ile birlikte fiziksel görüntünüzü değiştirebilirsiniz. Hayalini kurduğunuz ve yapmayı planladığınız girişimlerden olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Hukuksal konular ve yurtdışı bağlantılı işlerde oldukça şanslısınız. Mars ve Venüs kavuşumu bu hafta size finansal konularda şans ve fırsatları getirecektir. Bu hafta yatırım yapmak için oldukça güzel etkiler altındasınız. Harcamalarınızda aşırıya kaçmamaya özen gösterin

Aslan ve Yükselen Aslan: Merkür’ün yengeç burcuna geçmesi ve Jüpiter ile olumlu açısı ile İlahi adalet bu hafta sizin için tecelli edecek ve  size hak edilmişliklerinizi getirecektir.  Ortak kazançlarınız artabilir. Borçlarınızı düzenleyebilirsiniz. Güneş Neptün olumlu açısı ile şifa çalışmalarına katılabilirsiniz. Bu hafta görünmeyen ellerden yardım alacak ve işleriniz çok kolaylıkla halledeceksiniz. Mars ve Venüs ün sizin burcunuzda kavuşması ile kendinizi parlatma zamanı, bu hafta aşk kapınızı çalabilir.

Başak ve Yükselen Başak: Merkür’ün yengeç burcuna geçmesi ve Jüpiter ile olumlu sosyal çevrenize haraketlilik getirecektir. Bekar olanlar sosyal çevresinden bir partner ile birlikteliğe başlarken, ilişkileri devam edenler içinde oldukça keyifli ve güzel bir hafta geçirebilirler. Güneş Neptün arasındaki olumlu etkileşim ile birlikte ortaklı işlere imza atabilir, partnerinizden güzel haberler alabilirsiniz. Mars ve Venüs kavuşumu ilişkilerinizi geri planda ve kapalı kapılar ardında yaşamak isteyebilirsiniz. İlişkiler konusunda kendinizi bu hafta daha çekimser hissedebilirsiniz.

Terazi ve Yükselen Terazi: Merkür’ün yengeç burcuna geçmesi ve Jüpiter ile olumlu kontağı bu hafta iş hayatınızda yeni girişimler ve projelere imza atabilirsiniz. Bu hafta iş değişikliği yapmak, terfi almak ve kendi işinizi kurmak için oldukça olumlu etkiler atındasınız. Mars ve Venüs kavuşumu ile birlikte oldukça sosyal olacağınız bir hafta sizi bekliyor. Arkadaşlarınızla hoşça vakitler geçirebilir ve onların desteğini alabilirsiniz. Bu hafta arkadaş çevrenizden bir partner ile tanışabilir veya bir arkadaşlığınız partnerliğe dönüşebilir.

Akrep ve Yükselen Akrep: Merkür’ün yengeç burcuna geçmesi ve Jüpiter ile yapacağı olumlu açı ile birlikte oldukça şanlı ve güzel bir hafta sizi bekliyor. Aşk hayatınız hareketlenirken, sürpriz hamilelikler yaşanabilir. Güneş ve Jüpiter’in desteği ile birlikte yaratıcılığınız oldukça artacaktır. Hobinizi işe çevirebilirsiniz. Çocuklarınız ile ilgili sürpriz ve güzel gelişmeler sizi bekliyor. Mars Venüs kavuşumu ile bu hafta kariyer hayatınızda kendinizi parlatacaksınız. Yeni projeler ve işlere imza atarak kendinizi ön plana çıkartabilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay: Merkür’ün yengeç burcuna geçmesi ve Jüpiter’den aldığı destek açısı miras ve ortak kazanımlar açısından size fırsatları getirecektir. Taşınma kararı alabilir, gayrimenkul alım satımı yapabilirsiniz. Aile üyelerinizden sürpriz haberler alabilirsiniz. Mars ve Venüs kavuşumu bu hafta size oldukça destekliyor, yurtdışı bağlantılı işlerinizde fırsatlar yakalayabilir, seyahat veya sosyal medyadan bir partner ile tanışabilirsiniz.

Oğlak ve Yükselen Oğlak: Merkür’ün yengeç burcuna geçmesi ve Jüpiter ile yapacağı olumlu açı, ikili ilişkilerinizde hareketlilik ve şansları beraberinde getirirken ticaret hayatında oldukça güzel girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeni bir ortaklığa imza atabilir evlenme kararı alabilirsiniz. Mars Venüs kavuşumu ise finansal açıdan size fırsatlar getirecektir. Yatırım yapabilir, ortak kazanımlardan gelir elde edebilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova: Merkür’ün yengeç burcuna girmesi ve Jüpiter ile yapacağı olumlu açı sizi finansal anlamda oldukça rahatlatacaktır. İş hayatınızda zam yada terfi alabilirsiniz. Kendi işinizi kurmak ile ilgili motivasyonunuz artarken, uzun vadeli yatırım planları yapabilir ve bu yolla gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Venüs ve mars kavuşumu ile bu hafta hayatınıza sürpriz birliktelikler girebilir. Evlenme kararı alabilir veya ortaklarınız varsa onların desteğini alabilirsiniz.

Balık ve Yükselen Balık: Bu hafta hem finansalhem iş hayatı, hem de özel hayatınız açısından oldukça şanslısınız. Bekar olan balık burçlarının aşk hayatları oldukça hareketlenirken ilişkisi olan balık burçları ise özel hayatlarından oldukça şanslı bir döneme giriyor. Çocuk sahibi olmak isteyen balık burçlarını gökyüzü oldukça destekliyor. Bu hafta yapmak istedikleriniz gerçekleştirmek için çok güzel etkiler altındasınız. Venüs ve mars kavuşumu size iş hayatınızda beklediğiniz sürpriz gelişmeleri de getirecektir.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!