Son zamanların en iyi anla’Tan’ başarı hikayesi… - Ferhat Göktaşlar

Son zamanların en iyi anla’Tan’ başarı hikayesi…


Tan, Tarkan’ın rekorunu geride bıraktı. Eveeet, Tan Taşçı’nın bu yıl Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda dün akşam 8 konser sonunda final yaptığı duyurulmuştu ancak bu sabah yoğun istek üzerine Kasım ayının ilk haftası 3 konser daha eklenerek Harbiye tarihinde sezon boyunca en çok konser veren sanatçı olarak yerini aldı.

Bu konuyla ilgili söyleyeceğim birkaç söz var, söylemezsem içim rahat etmeyecek!

Kiminle konuşsam, bu ara konu hep Tan Taşçı ve konserlerine geliyor. Evet, Tan çok iyi bir ses, çok iyi bir müzisyen ama hep “Tan asla hak ettiği yerde değil” deniliyordu uzun yıllardır. Dinleyicilerin de düşüncesi bu yöndeydi.

Zaman geçti, dengeler değişti. İşte şimdi tam olarak hak ettiği yerde, olması gerektiği gibi! Çok büyük bir emek, çok büyük bir özverinin sonucudur bu Türkiye turnesi, ardı arkası kesilmeyen konserler. Hiçbir prodüktör, hiçbir yapımcı desteği olmadan aksine sektörde kendi şirketi ve kendi ekibiyle bağımsız şekilde yola devam eden üstüne de yeri geldiğinde birçok ambargoya maruz kalan bir isimdi Tan.

Lafı çok uzatmayacağım, sözün özü şu; eğer işinde gerçekten iyiysen, belki 5 yıl belki 10 yıl sonra hayat sana hakkını teslim ediyor. Hem Tan’ı hem de Tan’ın ekibini kutluyorum. Sold-out Adam seninle gurur duyuyorum.

magazinmahallesi@gmail.com

YAZIYI PAYLAŞ!